نتایج جستجو برای عبارت :

برکت الهی در ایثار گردنبند آن حضرت

من نمیدونم چرا با این اطلاعات عمومی ضعیف تنها تنها می‌رم خرید می‌کنم سرِ خود؟؟!
دیروز ظهر رفتم گردنبند خریدم و می‌خواستم آخر این ماه برم دستبندش رو هم بخرم ؛امروز صبح رفتم خونه مامانم و بهشون نشون دادم ،مامان و آبجی کوچیکه دوتاشون گفتن پولت رو بده و گردنبند بهتری بگیر وقتی دستبند(تک پوش) به اون بزرگی داری دستبند اصلا برات جلوه نداره و گردنبند خفن‌تری داشته باشی به از این که گردنبند و دستبند کوچیک تر بخری
خلاصه که خام شدم و عصری می‌رم گردن
جدیدترین مدل گردنبند زنانه و دخترانه فانتزی و شیک ۲۰۱۹
 از سری مدل های گردنبند زنانه و دخترانه اینبار جدیدترین مدل های گردنبند زنانه فانتزی و شیک از برندهای
مشهور در سال ۲۰۱۹ را برای شما آماده کرده ایم. برای مشاهده این مدل گردنبند زیبا همراه ما باشید.
ادامه مطلب
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
گردنبند اسفنجی ساده طب و صنعت، کمک می کند تا در طول روز با وجود انجام کارهای روزمره مهره های گردن در وضعیت صحیح قرار گیرند تا در صورت وجود صدمه یا آسیب بهبود یابند.در هنگام استفاده از این گردنبند شاید در اوایل کار احساس راحتی نداشته باشید اما با مرور زمان تاثیر مثبت آن آشکار خواهد شد.
دخترم، وقتی که مخصوصِ نمازه رو صرفِ هر کاری غیر از نماز خوندن کنی بی برکت می‌شه. غذات بی برکت میشه، ظرف شستنت بی برکت میشه، تلفنت با دوستت بی برکت میشه، اگه خرید کنی یا جنست برات اونطور که باید کار نخواهد کارد، یا فروشنده بهت گرون میده ، یا یدفه خنگ میشی یچیزی میخری که اصلِ خریدش اسرافه. 
کلا اینو به عنوان یه قاعده کلی بدون. برکت خیلی مهمه مامان جان!
گردنبند فیلادلفیا طب و صنعت
نکات قابل توجه در گردنبند فیلادلفیا طب و صنعت
هنگام بروز بیماری ها و صدمات مهره های گردنی یا ضایعات ایجاد شده در بافت نرم گردن، گردنبند طبی فیلادلفیا طب و صنعت ، به نا به تجویز پزشک مورد استفاده قرار می گیرد.
1- به دلیل قابل شستشو بودن گردنبند طبی فیلادلفیا طب و صنعت ، می توان با آب ولرم استحمام نمود.2- هنگام خواب با این گردنبند از بالشت استفاده نکنید.3- بعد از مدتی استفاده از آن، برخلاف ایجاد محدودیت حرکتی ، عادت
یکی از زیورآلاتی که به قابل استفاده برای بانوان و آقایان است گردنبند اسم می باشد که از محبوبیت خاصی در ایران برخوردار است. گردنبند اسم جزو زیورآلاتی است که از قیمت مناسبی برخوردار است و قابلیت طراحی و ساخت ان در روی انواع فلزات از جمله طلا، نقره، استیل و برنجی وجود دارد. در این مقاله سعی داریم با معرفی انواع گردنبند های اسم ، ویژگی های هر کدام را برشماریم و دوستان عزیز را با انواع طرح های گردنبند اسم و نحوه سفارش آنها آشنا سازیم.
گردنبند اسم
برای تولد دوستم دنبال هدیه می‌گشتم.به ویترین یک جواهر فروشی در نیوزیلند رسیدم که چشمم به یک گردنبند مروارید افتاد.در بین تمام گردنبندهای صد دلاری داخل ویترین فقط این گردنبد برچسب ده دلاری داشت. وارد مغازه شدم. گردنبند را درخواست کردم.فروشنده بارکد را اسکن کرد.دیدم قیمت صد دلار روی صفحه کارت‌خوان ظاهر شد.
به فروشنده گفتم: فکر کنم اشتباه شده چون برچسب ده دلاری کنار این گردنبند بود.

ادامه مطلب
گریه کن بهرتقی روز عزای حضرت است/شیعه دائم افتخارش درولای حضرت است/اوجواداهل بیت و آشنای انبیاء/دین ما درسربلندی از صفای حضرت است/اوبود فرزند والابر امام دین رضا/کاظمینش معدنی بهرعطای حضرت است/همسرش مسموم کرده آن امام شیعیان/اشکها جاری چوزمزم از برای حضرت است/داغ جانسوز ولایت مثل عاشوراشده/برکت دنیا وعقبا دررضای حضرت است/میشود درمان درد و گلفشان عاشقی/قلبهاآرامش آن درشفای حضرت است/معدن جودالهی آسمان را اختراست/افتخار شیعانش که گدای حضرت
ست گردنبند دستبند و گوشواره جنون عشق

هدیه ای جذاب به آنکه دوستش داریدگردنبند➕دستبند➕گوشواره جنون عشق49تومنپرداخت درب منزلخریدآسانبرای ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر کد 1143154 را به سامانه  100081 پیامک کنیدلینک خریدhttp://dysh.ir/bwvpe
ادامه مطلب
نیم ست گردنبند و گوشواره فرشته مهربان

درخشش طلایی تنها با 39 تومان ست گردنبند➕گوشواره فرشته مهربان فلز لعاب آب طلاپرداخت درب منزلخریدآسانبرای ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر کد 1143048 را به سامانه  100081 پیامک کنیدلینک خرید
http://dysh.ir/bwvm0

ادامه مطلب
ست گردنبند دستبند و گوشواره زمستان

درخشش ماندگار و متفاوت ❄️گردنبند➕دستبند➕گوشواره زمستانتنها49تومنپرداخت درب منزلخریدآسانبرای ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر کد 1143097 را به سامانه  100081 پیامک کنیدلینک خریدhttp://dysh.ir/bwvnv

ادامه مطلب
به فرموده پیامبر صلی الله علیه وآله ماه رمضان با برکت و رحمت و آمرزش سراغ انسان میآید.
سوال این است که برکت بودن ماه مبارک رمضان به چیست؟
وقتی یک چیز برکت دارد یعنی  فواید فراوان و آثار بسیار دارد.
در این ماه شریف خواندن یک آیه به اندازه یک ختم قرآن یعنی ۶۲۳۶ آیه ثواب دارد.
یک شب (شب قدر ) به اندازه هزار ماه (۷۲۰۰۰۰ساعت) اثر دارد.
نفس کشیدن و خوابیدن که کارهای عادی ما هستند مثل کارهای عبادی ما حساب میشوند.
به فرموده پیامبر صلی الله علیه وآله ماه رمضان با برکت و رحمت و آمرزش سراغ انسان میآید.
سوال این است که برکت بودن ماه مبارک رمضان به چیست؟
وقتی بک چیز برکت دارد یعنی  فواید فراوان و آثار بسیار دارد.
در این ماه شریف خواندن یک آیه به اندازه یک ختم قرآن یعنی ۶۲۳۶ آیه ثواب دارد.
یک شب (شب قدر ) به اندازه هزار ماه (۷۲۰۰۰۰ساعت) اثر دارد.
نفس کشیدن و خوابیدن که کارهای عادی ما هستند مثل کارهای عبادی ما حساب میشوند.
موزه کالچر ارت،واقع در مسکو،از سکوت سیاه هم ساکت تر بود.
سه نفر،با رداهای قرمز رنگشان،از کنار نگهبان رد شدند. البته که نگهبان فقط نسیمی خنک را احساس کرد، نه سه جادوگر رداپوش که ماسک بالماسکه زده بودند. شخصی از میان انها بی سرو صدا،به راهروی نمایش جواهرات اشاره کرد.
وارد راهرو شدند.
گردنبند دیانا،الهه شب و شکار موجودات وحشی،با درخششی خیره کننده در انتهای راهرو،به انها خیره شده بود. هر سه جلو رفتند،چشمانشان از میان شکاف نقاب،با اکراه اعتراف
موزه کالچر ارت،واقع در مسکو،از سکوت سیاه هم ساکت تر بود.
سه نفر،با رداهای قرمز رنگشان،از کنار نگهبان رد شدند. البته که نگهبان فقط نسیمی خنک را احساس کرد، نه سه جادوگر رداپوش که ماسک بالماسکه زده بودند. شخصی از میان انها بی سرو صدا،به راهروی نمایش جواهرات اشاره کرد.
وارد راهرو شدند.
گردنبند دیانا،الهه شب و شکار موجودات وحشی،با درخششی خیره کننده در انتهای راهرو،به انها خیره شده بود. هر سه جلو رفتند،چشمانشان از میان شکاف نقاب،با اکراه اعتراف
معمولا وقتی کالایی از جایی خریداری می‌کنید، صاحب آن کالا می‌شوید، گاها به آن دل می‌بندید و با آن زندگی می‌کنید. آن‌جاست که دیگر دوست ندارید نام «کالا» روی آن بگذارید. می‌دانید جایش پیش شما امن‌تر و راحت‌تر از آن فروشگاه است. ماجرا آن‌جایی زیباتر می‌شود که حس می‌کنید آن کالا نزد شخص دیگری (شما بخوانید عزیزی) زیباتر بنظر می‌رسد و در کنار او امن‌تر است؛ پس دست به هدیه دادن می‌زنید.
امروز من یک گردنبند خریدم که قرار است مسیری طولانی را ط
روش عجیب سارق چینی برای دزدیدن گردنبند گرانقیمتمردی یک گردن بند، به ارزش بیش از 1 میلیون پوند را در روز روشن دزدید و برای جلوگیری از دستگیری اش، 40 مهره از آن را قورت داد.در تلاشی مایوسانه برای جلوگیری از دستگیر شدن، مردی دانه های یک گردنبند یشم سبز را که از یک مغازه جواهر فروشی در جنوب چین دزدیده بود، قورت داد.
ادامه مطلب
در آغاز چهل سال دوم انقلاب سیلی ویرانگر بسیاری از نقاط کشور رو ویران کرد...
شاید خسارات این سیل از خسارات هشت سال جنگ تحمیلی بیشتر بود...
اما برکت این سیل کمتر از برکت اون هشت سال نبود... شاید تو بعد از گذر سالها این حرف رو بهتر درک کنی...
پذیرش توبه حضرت آدم علیه السلام به برکت نام اهل بیت علیهم السلام (به روایت اهل تسنن)
جلال الدین سیوطی از علمای بزرگ اهل تسنن در تفسیر آیه سی و هفتم سوره بقره می‌نویسد:
وَأخرج ابْن النجار عَن ابْن عَبَّاس قَالَ سَأَلت رَسُول الله صلى الله عَلَیْهِ وَسلم عَن الْكَلِمَات الَّتِی تلقاها آدم من ربه فَتَابَ عَلَیْهِ قَالَ: سَأَلَ بِحَق مُحَمَّد وَعلی وَفَاطِمَة وَالْحسن وَالْحُسَیْن إِلَّا تبت عَلیّ فَتَابَ عَلَیْهِ.
ابن عباس گفت: از پیامبر (
رفتم گردنبند رو عوض کردیم و برا اثبات استقلالم به خودم اونی که قبل تر دیده بودم رو برنداشتم (همینقدر تباااه) عوضش اینی که الان دارم رو از قبلیه بیشتر دوست دارم 
پونصد تومان باید تا چند روز دیگه بدم به جواهرفروشی چون از قبلیه گرونتره خیلی .و نمی‌دونم از کجا واقعا 
دیشب هم شوهرم گفت دویست بده به سوپری بدم و من درمانده شدم واقعا 
قرار بود دو ماه از حقوقم بگذرم و بهش بدم و این شده پنجمین ماه و هر بار من همینقدر حرص خوردم .
باید حساب کتاب پس بدم واس
هر وقت اسم امام کاظم ع میاد ناخودآگاه یاد این صفت بارز ایشون
میوفتم...(کظم غیض)
هر وقت هر شرایطی عصبانی میشم یا یه نفر 
عصبانیم میکنه یاد امام موسی کاظم ع میوفتم...
میگم مگه امامت نیست؟؟
خب امام ینی چی؟؟ینی الگوی تو...ینی کسی که پیشوای توئه...
پس باید از ایشون الگو بگیری...خشمتو بخوری...عصبانیتتو فرو ببری...
امام موسی کاظم (ع) اینقد مظلوم بودن که بیشتر
 سالای زندگیشونو تو زندان بودن...
اگه الان امام رضا ع دارین...اگه امام رضا ع رو میشناسین....اگه از سفره
بسم الله 
به مدد حضرت باب الحوائج و به حرمت این لحظات تحویل و تحول خاص در عالم ،سال ۹۸ آخرین سالی باشه که بی پناه بودیم و برسه و تموم بشه این انتظار تو سال ۹۹ ،که  دنیا آبستن حوادث عظیم و آماده خاتمه فراغ هست ان شاء الله به برکت صلوات بر محمد و آل محمد  .
شهادت حضرت باب الحوائج حضرت موسی بن جعفر  تسلیت باد .

پ.ن : لحظه اول سالم بنویسید حسین 
پ.ن اول: چقدر داغت سنگینه . برامون دعا کن حاجی ...  سلام بر شهیدان
پ.ن دوم : من از عهد آدم تو را دوست دارم 
پ.ن س
معمولا مردان بسیار از زمان های بسیار دور نیز جواهرات مخصوص به خودشان را داشته اند. جواهرات مردانه مانند: گوشواره، گردنبند مردانه که از جنس پوست حیوانات و یا سنگ و چوب بوده، دستبند مردانه و مهمترین آنها انگشتر مردانه بوده که استفاده می کرده اند.
استفاده‌ از همین جواهرات تا به امروز نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته و در بین آقایان طرفداران خاص خود را دارد.
گردنبند مردانه نقره یکی از محبوب ترین زیورآلاتی است که در بین آقایان با تقاضای زیاد
خدایا فکر کنم عید دوسال پیش بود ،توبه کردم که دیگه این کار رو نکنم ، با ائمه عهد بستم، خصوصا حضرت زهرا و امام حسن...
خب امشب دوباره مرتکب شدم ،ببخش خدا ،واقعا یه لحظه اصلا ،هیچ ،هیچ، هیچ نفهمیدم چی شد، به قرآن که پشیمونم...
خیلی عوضیه که با اینکه توبه کرده بودم میرفتم میدیدم ...! این‌چشمهای لعنتی ناپاک من!
خدایا امسال ۹۸ یه سال جذابه برام ،اینم میزارم روش ...قول قول قول !
به برکت حنانه ی حسین،یا حضرت رقیه کمکم کن...میدونم که خیلی کریمی، کمک کن...
به و
دعاء حضرت إدریس علیه السلام که از دعاهای عظیم الشان است شامل چهل اسم میباشد و معروف است به چهل اسم ادریسی
ابن طاوس علیه الرّحمه در مورد دعاى ادریس علیه السلام‏ – چهل اسم ادریسی گوید که منقول از حسن بصرى یافتم آنکه چون خداى تعالى ادریس علیه السلام را به (سوى‏) قوم او فرستاد این نامها را به او تعلیم و وحى کرد که این نامها را آهسته و در نفس خود بگوید و آنها را براى قوم خود ظاهر نکند و خدا را به این نامها بخواند و به برکت این دعا بود که خداى تعالى ا
على بن ابى رافع مى گوید:
من نگهبان خزینه بیت المال حضرت على بن ابى طالب (علیه السلام ) بودم . در میان بیت المال گردن بند مروارید گران قیمتى وجود داشت که در جنگ بصره به غنیمت گرفته شده بود. دختر امیرالمؤمنین کسى را نزد من فرستاد و پیغام داد که شنیده ام در بیت المال گردن بند مرواریدى هست . من میل دارم آن را به عنوان امانت ، چند روزى به من بدهى تا در روز عید قربان خود را با آن آرایش دهم و پس از آن بازگردانم . من پیغام دادم به صورت مضمونه (که در صورت تلف
در این مقاله شما به راحتی هرچه تمام تر میتوانید سایز گردنبند خود را پیدا کنید تا در خرید ها مخصوصا خرید های اینترنتی دچار مشکل نشوید با سادترین روشها به صورت تصویری به شما میگوییم که چگونه این کار را انجام دهید ،در نشرییه تخصصی ما شما با انواع مطالب کاربردی در رابطه با زیورالات و سنگها اشنا شده و نسبت به قیمت زیورالات مخصوصا قیمت نقره اگاهی میابید.
سری جدید گردنبندهای فشن دکوریکور را از دست ندهید. مجموعه ای از گردنبندهای مروارید پرورشی، گردنبند های چوکر، طرحهای فشن و مدرن برای شما و عزیزانتان.

گردنبند بلند مروارید پرورشی N430
390000 تومان
گردنبند بلند دست ساز مروارید پرورشی آبکاری طلا با نگینهای زیرکنیا است.  محصول رنگ سیلور دارد.نگینهای مشکی دور بعضی از مرواریدها هستند. شیک و زیبا برای استفاده درمجالس است. مناسب برای استفاده با لباسهای دکلته و یقه باز است. این گردنبند را می توانید با د
شاید خیلی از ما ندانیم زیورآلات صرفا شامل گردنبند، گوشواره، دستبند و انگشتر نمی شود؛ بلکه در دنیای مد و لباس مواردی مثل دستمال گردن، ساعت، عینک آفتابی، هدبند، انواع گل سر و خلاصه هر چیزی که جنبه زینتی داشته باشد در دسته اکسسوری یا زیورآلات قرار می گیرد. با دانستن این نکته دایره زیورآلاتی که می توانیم با لباس هایمان ست کنیم بزرگتر می شود و انتخاب ما هم به مراتب آسان تر خواهد شد.
خرید گردنبند طرح صلیب مدل Gs2 

قیمت : 8000 تومان

برند : Miscellaneous

خرید پستی گردنبند طرح صلیب مدل Gs2 

قیمت گردنبند طرح صلیب مدل Gs2 

برای خرید و مشاهده این محصول و محصولات دیگر کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید گردنبند طرح صلیب مدل Gs2 ارزان , گردنبند طرح
خرید گردنبند طرح دوستت دارم 

قیمت : 36750 تومان

خرید پستی گردنبند طرح دوستت دارم 

قیمت گردنبند طرح دوستت دارم 

تصاویر بیشتر

خرید گردنبند طرح دوستت دارم ارزان , گردنبند طرح
اسوه خوب بصیرت حضرت عبدالعظیم/همره ناب ولایت حضرت عبدالعظیم/اوزنسل مجتبی ویاوربراهل بیت/سیره اش باشد فتوت حضرت عبدالعظیم/حافظ اسلام وقرآن عالم درروزگار/رادمرد باشجاعت حضرت عبدالعظیم/عرضه کرده برامامش دین وایمان وهدف/شدفدایی امامت حضرت عبدالعظیم/ازقدومش کشورما شد مصفا وشریف/آن حریمش شدزیارت حضرت عبدالعظیم/کربلای کشورما بارگاه انورش/اوامید در شفاعت حضرت عبدالعظیم/زائرش صاحب زمان ورهبری وامتش/گشته است الگوی امت حضرت عبدالعظیم/
  ذکری که حفظ کننده ی شما از آتش جهنم می‌باشد

امام صادق علیه السلام به صَباح بن سیّابِه فرمودند:آیا می‌خواهی به تو دعایی بیاموزم که خدای متعال به برکت آن، چهره تو را از حرارتِ آتش جهنم نگه دارد ؟صباح گوید: به حضرت عرض کردم: آریحضرت فرمودند:بعد از سپیده‌ دم صد مرتبه بگو :أللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍخداوند به برکت این ذکر، تو را از آتش جهنم حفظ خواهد کرد.

منبع: afkarnews.com

در این مطلب شما را با چند محصول سنتی تیرتاج از جمله 1: انگشتر طرح بی‌نهایت، 2: گردنبند مهلو مدل 02، 3: گردنبند مهلو مدل 05،  4: دستبند مهره‌ای مدل بی‌نهایت و 5:گردبند طرح ماه و ستاره  در وبسایت ما شما با انواع زیورالات سنتی و دست ساز اشنا میشوید
*به شهر «Riften» واقع در جنوب شرقی اسکایریم سفر کنید.*در اونجا «Temple of Mara» رو پیدا کنید. مارا الهه عشق اسکایریمه! #رمانتیک*در اونجا راهب معبد «Maramal» رو پیدا کنید؛ اکثر اوقات اونجاست. اگر نبود با استفاده از «Wait» بین ساعت نه صبح تا هشت شب به معبد برگردین.*برین باهاش صحبت کنین و از منوی صحبت گزینه «I want to know more about the temple of Mara» رو انتخاب کنین. انقد گفتگو رو ادامه بدین تا گزینه خرید گردنبند (امیولت) مارا تو منو بیاد.*گردنبند رو با قیمت دویست سِپتیم (واحد پول
فروشگاه شاپ بدلیجات سرویس کامل بدلیجات عروس را برای زوج های جوان با قیمت بسیار مناسب به صورت ست کامل دراورده است.
این سرویس تشکیل شده از موارد زیر می باشد.

انگشتر برای عروس و داماد
ست کامل چند نوع پابند عروس
گردنبند مردانه برای داماد
سرویس گوشواره 5 مدل برای عروس

برخی از پر فروش ترین سرویس بدلیجات برای خانم های عروس :

گردنبند زنانه طرح گل و نگین
قیمت :  48,000 تومان

دستبند زنانه طرح زنجیر و گره
قیمت : 52,000 تومان

متاسفانه استفاده از گردنبند طلا، صلیب یا فروهر و... که به شکل علائم یا نمادهای غیرمسلمانان هستند رواج پیدا کرده که مسلما از نظر شرعی استفاده از آنها حرام استو این عمل هم اکثرا از روی جهالت به موضوع با حکم مسأله است.
عدی بن حاتم طائی نقل می‌کند که خدمت حضرت رسول‌الله صلی اله علیه و آله رسیدم درحالی‌که در گردنم صلیبی از جنس طلا وجود داشت. حضرت وقتی مرا در این وضعیت دیدند فرمودند: «این بت را کنار بینداز» من هم‌چنین کردم.
عَنْ عَدِیِّ بْنِ حَاتِ
از وقتی فهمیدیم وارد زندگی مون شدی و یه خانواده ی سه نفره شدیم، اونقدر برکت با خودت آوردی که هرقدر هم دوتایی تلاش میکردیم، به این سرعت، اتفاقات خوب نمی افتاد..
تو باعث شدی ما دوتا بزرگ بشیم، رشد کنیم.. بریم جلو..
و ما این پیشرفت رو مدیون وجود تو هستیم دخترک فسقلی..
تو اومدی تا خوشبختی مون رو کامل کنی..
بی نهایت دوستت داریم و برای به آغوش کشیدنت لحظه شماری میکنیم..
فروش ویژه گردنبند چوبی دست ساز مدل Fence

گردنبند چوبی دست ساز مدل Fence، طراحی بسیار متفاوت و منحصر به فرد. کاملا دست ساز و چوب طبیعی. هدیه ای متفاوت و زیبا ...
امروزه زیورآلات ساخته شده از چوب، بخاطرخصایص و ویژگی‌هایی چون: سبکی وزن، عدم ایجاد حساسیت و فرم های متنوعی که می‌توانند داشته باشند؛ جزء محصول‌های محبوب ومورد علاقه دختران جوان جامعه محسوب می‌شود. گردنبند چوبی دست ساز مدل Fence از جنس چوب بوده و دارای طراحی زیبا و جذابیست. این محصول
آموزش ساخت گردنبند با رزین و گل خشک طبیعی
 یکی از جذاب ترین طرح هایی که با رزین ساخته میشه استفاده از گل های خشک برای ساخت گردنبند های رزینی هست این طرح طرفداری زیادی نسبت به سایر جواهرات رزینی داره. 
پس باهم این جلسه رو شروع کنیم : 
مواد و ابزار مورد نیاز برای ساخت زیورالات رزینی با گل های خشک : 
رزین : 
از هر نوع رزینی که می خواید می تونید استفاده کنید من در این آموزش از رزین 50 درصد استفاده کردم کسانی که از کریستال سرورنیک و یا رزین 64 درصد است
خرید گردنبند طرح تفنگ کد 002 

قیمت : 12400 تومان

خرید پستی گردنبند طرح تفنگ کد 002 

قیمت گردنبند طرح تفنگ کد 002 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر

خرید گردنبند طرح تفنگ کد 002 ارزان , گرد
در میان کلمات تبریک به مناسبت سال جدید که همه ساله بین مردم تکرار می شود سال پربرکت است که تقریبا از قدیم تاکنون چنین بوده است.

به گزارش ایسنا، حسن لاسجردی در خبرآنلاین نوشت: برکت از واژه «برک»
عربی به معنای سینه شتر است. این کلمه به معنای دوام و رشد در هر چیز که
همان «خیر» است به کار رفته است، در اصطلاح نیز برکت به معنای استقرار خیر
از سوی خداوند، در یک چیز و یا ثبوت و پایداری خیر الهی در چیزی گفته شده است.
- برکت همان رشد و اف
به نام خداوند جان و خرد

با همت والای دوستان و در سایه الطاف الهی ، در روز جمعه ، مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ اهداف برنامه ریزی شده ما ، در قالب شرکت کیهان تجارت شاهین ، عملیاتی گردید .

از درگاه پر برکت ایزد منان ، سلامتی ، خیر و برکت ، بهروزی و عاقبت خیر برای دوستان خواستاریم.

آمین
خرید گردنبند طرح بیلی آیلیش کد 041 

قیمت : 22000 تومان

خرید پستی گردنبند طرح بیلی آیلیش کد 041 

قیمت گردنبند طرح بیلی آیلیش کد 041 

تصاویر بیشتر

خرید گردنبند طرح بی
نام شریف آن بزرگوار فاطمه و مشهورترین لقب آن حضرت، «معصومه» است. پدر بزرگوارش امام هفتم شیعیان حضرت موسى بن جعفر (ع) و مادر مکرمه اش حضرت نجمه خاتون (س) است . آن بانو مادر امام هشتم نیز هست .لذا حضرت معصومه (س) با حضرت رضا (ع) از یک مادر هستند.
ادامه مطلب
سلام
واقعا فضای مجازی حرف چقدر اثر داره..جدا این میگم.این مذهبی ها  برا اینکه  به خودشون قوت قلب بدهند یا بگیه مثالا راه راست هدایت کنند ..مثالا میگند صبر میوه اش شیرین،صبر کنید واقعا نتیجه عالی می بینی و یا میگند به برکت وجود فرزند این طور شد اون طور شد...میگم خودشون مسخره کردند البته تو دلم می گفتند..البته ثمر نوشته و حرف های منفی که خواندم و شنیدم هست البته تقصیر از اون دست از بچه مذهبی ها هم هست این حرف ها با عمل و در فضای مجازی بین دوست و اشن
سومین خورشیدایران حضرت شاه چراغ/بارگاه اوگلستان حضرت شاه چراغ/ازتباراهل بیت ونسل پاک موسوی/چشمه ای براهل ایمان حضرت شاه چراغ/علم وتقوا و کمالش اسوه ای برشیعیان/شد حریمش نورباران حضرت شاه چراغ/داده برشیراز ومردم گوهر احسان خود/اوپناه بر غریبان حضرت شاه چراغ/گنبدنورانی او ملجاءاهل دل است/زمزم برلطف و عرفان حضرت شاه چراغ/اوبرادر بر رضا وحضرت معصومه بود/گشته است محبوب رحمان حضرت شاه چراغ/کشورماازوجودش غرق در آرامش است/زائرش مهدی دوران حضرت
حضرت رسول (ص) مى فرماید:
 هر کس نماز را سبک بشمارد، دچار پانزده بلا مى شود: شش بلا در دنیا، سه بلا هنگام مرگ، سه بلا در قبر و سه بلا هنگامى که از قبر بیرون مى آید. 
آن چه در دنیا به آن دچار مى شود:
1)خداوند برکت را از عمر او بر مى دارد.
2)خداوند برکت را از روزى اش بر مى دارد.
3)چهره خوبان از او گرفته مى شود.
4)کار نیک وى پاداش نخواهد داشت.
5)دعایش به اجابت نمى رسد.
6)از دعاى خوبان بهره‏اى نخواهد برد.

منبع: نمناک
برکت یعنی بخاطر نیاز مادر با نهایت خستگی، یک ساعتی بیشتر بیدار بمونی. بعد فردا هم صبح به موقع بیدار بشی، هم مترو خلوت تر از روزهای قبل باشه، هم طی روز خوابت نگیره.
یعنی من شب هایی که کارهام طول می‌کشه و دارم دیر میخوابم نگران انرژی روز بعدم هستم مگر اینکه مادرم یهو یه کاری بهم بسپره و من هم انجامش بدم.
 *
ولی انصافا چه سخته وقتی خسته ای یا صبح زود باید پاشی، امر خدا رو جدی بگیری. انقدر سخته که غالبا خودمون رو انتخاب میکنیم.
سحر گاه هایی کِ تمامش تویی!

حضور زیبایت،
کشف روش هایت،
تصور چهره ات،
حدس خواسته هایت،
تلاش برای شنیدن صدایت در سکوتِ سحرگاهان،
امید برای بوئیدن دوباره ات،
لذتِ تلخ فراقت کِ مثل قهوه ب ترک می چسبد،
عطش دیدارت،
بستن بارُ بندیل برای آمدن بِ دبدارت،
صحبت های طولانی من بابِ ارزشمندی هایت، مهربانی هایت، قشنگی هایت...

دلخوشیِ این روز های تلخ همین بی وقت های پر برکت اند!

تمامِ نورِ زندگی تویی!
سحر گاه هایی کِ تمامش تویی!

حضور زیبایت،
کشف روش هایت،
تصور چهره ات،
حدس خواسته هایت،
تلاش برای شنیدن صدایت در سکوتِ سحرگاهان،
امید برای بوئیدن دوباره ات،
لذتِ تلخ فراقت کِ مثل قهوه ی ترک می چسبد،
عطش دیدارت،
بستن بارُ بندیل برای آمدن بِ دیدارت،
صحبت های طولانی من بابِ ارزشمندی هایت، مهربانی هایت، قشنگی هایت...

دلخوشیِ این روز های تلخ همین بی وقت های پر برکت اند!

تمامِ نورِ زندگی تویی!
برائت علنی حضرت ابی ذر غفاری قدس سره و شیعه شدن بسیاری از مردم شام به خاطر وی
علامه مجلسی رضوان الله علیه می‌نویسد:
ارباب سیر معتمده نقل کرده‌اند که: ابی ذر در زمان عمر به ولایت شام رفت و در آنجا بود تا زمان خلافت عثمان، و چون قبایح اعمال عثمان به سمع او رسید خصوصا قصه اهانت و ضرب عمار، زبان طعن و مذمت بر عثمان بگشاد و عثمان را آشکار لعن می‌فرمود و قبایح اعمال او را بیان می‌نمود، و چون از معاویه اعمال شنیعه مشاهده می‌کرد او را توبیخ و سرزنش م
  امروز سه شنبه و ششم اسفند ۱۳۹۸ است.
جمعه گذشته انتخابات مجلس یازدهم تمام شد. خیل آرام و سالم و بی یا کم حاشیه.
 ولی داشتم فکر می کردم چقدر این انتخابات به چغندر با برکت شبیه بود !  خیلی ! برای اینکه:
 اونی می خواست رای بیاره، که آوُرد و حالا خوشحاله !
اونی که می خواست جناح اِصلاح طلب رای نیاره، که نیاورد و خوشحاله !
اونی که می خواست جبهه انقلاب رای بیاره، بالاخره یکی از دو بزرگوار رای آوُرد و خوشحاله !
اونی که می گفت خط قرمز من آقای فلانیه، طرف را
یکی محبوب ترین نوع خرید طلا بانوان و دختران جوان امروزه خرید گردنبند می باشد.
انتخاب یک مورد مناسب در زمان محدود که همزمان تمام موارد مهم در آن رعایت شده باشد،کار نسبتا دشواری است.
ما در کنار شما هستیم تا بهترین گزینه را انتخاب کنید!
گالری طلا و جواهر احسان سعی می کند در طول این مسیر راهنمای مناسبی برای شما باشد.
بیشتر افراد در هنگام انتخاب گرنبند تلاش می کنند تا موارد زیر را رعایت کنند:
ست کردن گردنبند با یکی از لباس های خاص
اندازه و مدل قرار
برائت علنی حضرت ابی ذر غفاری قدس سره و شیعه شدن بسیاری از مردم شام به خاطر وی
علامه مجلسی رضوان الله علیه می‌نویسد:
ارباب سیر معتمده نقل کرده‌اند که: ابی ذر در زمان عمر به ولایت شام رفت و در آنجا بود تا زمان خلافت عثمان، و چون قبایح اعمال عثمان به سمع او رسید خصوصا قصه اهانت و ضرب عمار، زبان طعن و مذمت بر عثمان بگشاد و عثمان را آشکار لعن می‌فرمود و قبایح اعمال او را بیان می‌نمود، و چون از معاویه اعمال شنیعه مشاهده می‌کرد او را توبیخ و سرزنش م
دوچشمان اشک میریزدبرای حضرت باقر/جهان طوفانی غم در رثای حضرت باقر/امام پنجم شیعه نشان مصطفی دارد/به ماالطاف حق داده خدای حضرت باقر/شکافدعلم و دانشها برای عزت قرآن/ولایت برکتش باشدعطای حضرت باقر/ز نسل حیدروزهرا امام پنجمین باشد/پیام کربلا گشته ندای حضرت باقر/به زهرکین یک دشمن شده مسموم جان او/عنایات خداوندی رضای حضرت باقر/بقیع حضرت ایشان چقدرمظلوم گردیده/بدون زائری اینک فدای حضرت باقر/شده از افتخارات ومدال شیعیان مولا/تمام عاشقان اوگدای
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام به پیشگاه عالم امکان حجه بن الحسن العسکری ارواحنا له الفداء و با درود بیکران به روان پاک بنیانگذار جمهوری اسلامی و احیاگر اسلام ناب محمدی ( ص ) در عصر کنونی حضرت امام خمینی قدس سره الشریف و با آرزوی طول عمر پر برکت همراه با تأییدات الهی برای مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه­ای دام ظله العالی.

خاطره مجروحیت حاج اسماعیل ایزدپناه

ادامه مطلب
یکی از یاران رسول خدا صلی الله علیه و آله فقیر شد. محضر رسول خدا صلی الله علیه و آله آمد و شرح حال خود را بیان کرد. پیغمبر صلی الله علیه و آله فرمود:
برو هر چه در منزل داری اگر چه کم ارزش هم باشد بیاور!
آن مرد انصار رفت و طاقه ای گلیم و کاسه ای را خدمت پیغمبر صلی الله علیه و آله آورد.
حضرت آنها را در معرض فروش گذاشت و فرمود: چه کسی اینها را از من می خرد؟
مردی گفت: من آنها را به یک درهم خریدارم.
حضرت فرمود: کسی نیست که بیشتر بخرد!
مرد دیگری گفت: من به دو د
بسم الله الرحمن الرحیم

به همسفر گفتم نظرت چیه درباره یه جشن کوچیک، یه کارِ کوچیک، یه اطعام کوچیک؟
ما کوچیکیم. کارامون هم کوچیکه.
اون بزرگه. انعامش هم بزرگه.

گفت چرا امسال فقط؟ ان شاء الله هرسال!
اصلا خوبه توی خونمون یه رسمش کنیم.

گفتم کیا رو دعوت کنیم؟ دوستامون خوبه؟

گفت دوستامون که خودشون به یاد غدیر هستن، ما بزنیم تو کار فامیل که خیلی تو این باغا نیستن. بیاریمشون تو باغ

گفتم الحمد لله.

گفت چرا؟

گفتم همسفرمی.

+ از امسال نیت کردیم
{شناخت شناسنامه ای امام زمان(عج) - شماره 32}

عقیقه برای تولد حضرت مهدی(عج)

یکی از برنامه‌ها و سنت‌های سفارش شده در دین، سنّت عقیقه کردن(یعنی قربانی کردن گوسفند) برای نوزاد است که برای سلامتی فرزند و برکت زندگی او تأثیر دارد و امام حسن عسکری با انجام عقیقه برای حضرت مهدی، ضمن عمل به این سنّت دینی، بسیاری از شیعیان را از ولادت آن حضرت آگاه کرد.
چون «امام مهدی» متولد شد حضرت عسکری، به عثمان بن سعید(نائب اول) فرمودند: ۱۰ هزار رطل نان و ۱۰ هزار رطل
این پاورپوینت در 22 اسلاید به شکل منحصر به فرد و زیبا طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از مشخصات فردی حضرت داود،حضرت داود در اسلام،داستانی از حضرت داود در قرآن،نزول وحی و کتاب حضرت داود، لغزش درقضاوت و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد حضرت داوود در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
ولادت حضرت رقیه در سال 98 از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ولادت حضرت رقیه س در سال 97 و 98 چه روزی است؟
تاریخ زاده حضرت رقیه در سال ۹۷ بر سازمان اسناد و منابعی که در مقاله تحت آموزش شده است حضرت رقیه در سال 57 هجری قمری زاده شدند درباره تاریخ. طبع جلت اسمائه؛ آنچه از تاریخ بر مى آید این است که حضرت رقیه علیها السلام بین واحد زمان ( 57 و 58 ه ق فرق مدینه منوره زاده شد و وفاتش فرق شهر صفر 61 هجرى 1 فرق دمشق 98 Must include 98.
ادامه مطلب
۱. Bonding time + دلم برا قند عسلم یه نقطه شده بود:* + شوهری برام سوغاتی یه شال و یه بافت و یه گردنبند و یه دسبند و یه آویز پشمالو آورده ♥♥
۲. قیمه + لوبیا پلو + عسل آبلیمو با آب جوش + چایی پرتقال + نون خشک با ماست 
۳. حموم آب گرم با اسکراب
خداوند بخشایشگر به مقام “ساقی کوثر” و “قاسم نار و جنت” می بخشد و سرپرست وی را تأیید می کند ، ایمان و نجات است ، اما آنچه برخی با “قلب پیامبر” خاتم ، خویشاوند و نگهبان پیامبر گرامی می کنند. ؟ و چه بی عدالتی هایی را مرتکب نمی شوند؟
به گزارش ای ال ال سی ، این روزنامه خراسان وی می نویسد: “ما به نام علی (ع) برکت داریم ، زبان و دهان و روح روح برکت به نام علی (ع) وجود دارد ، در هر صورت عشق به نام و یاد علی (ع) ، همه چیز. آهنگ…
ادامه این ن
نبى گرامى اسلام صلى الله علیه و آله و سلم مى‌فرماید:

«هر کس با توجه به آن‌چه در قرآن درباره‌ى شفادهندگى عسل ذکر شده، در هر ماه یک نوبت عسل تناول نماید از هفتاد و هفت بیمارى معاف است».
امام صادق علیه السلام فرمودند: پیغمبر صلى الله علیه و آله و سلم عسل را خیلى دوست مى‌داشتند و فرمود: بر شما باد به دو شفاء، عسل و قرآن1.
همچنین ایشان مى‌فرماید: مردم به چیزى همانند عسل، درمان و دارویى دیگر نخواهند یافت2.
پیغمبراکرم صلى الله علیه و آله و سلم مى‌ف
«بسم الله الرّحمن الرّحیم»
سلام و عرض ادب خدمت همه‌ی دوستان عزیز و بزرگوار. عذرخواهم که مدتی کمتر توانستم خدمت دوستان برسم، اگرچه سعی کردم از اکثر مطالب دوستان استفاده کنم و از این بابت از همه بسیار سپاسگزارم.
اعیاد گذشته از جمله میلاد فرخنده‌ی حضرت فاطمه زهرا (س) و ولادت حضرت امام جواد (ع) مبارک! میلاد مسعود حضرت علی (ع)، مولا امیرالمؤمنین را هم خدمت همه‌ی دوستان تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم به برکت اعیاد گذشته و پیش‌رو همه روبه‌رشد باشیم
سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (ع)

عید وصل دو لاله ی زیبا شد                              عید وصل
دو نور بی همتا شد

ذکر عشق تمامی مشتاقان              چون
احمد ،یا  علی(ع)، یا
زهرا(س) شد... 
اولین روز از ماه
حج و قربانی مصادف با سالروز پیوند آسمانی و ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت
فاطمه (س) است. آیاتی در قرآن وجود دارد که بر این اتفاق بزرگ تاریخ اسلام
دلالت می کنند. مناسبت های ماه ذی الحجهاولین
ر
#حدیث_مهدوی 
امام زین العابدین(ع)
«فی القائم منا سنن من ستة من الأنبیاء، سنة من نوح، و سنته من ابراهیم، و سنته من موسی، و سنته من ایوب، و سنته من محمد صلوات الله علیهم. فاما من نوح فطول العمر، و اما من ابراهیم فخفأ الولادة و اعتزال الناس، و اما من موسی فالخوف و الغیبته، و اما من عیسی فاختلاف الناس فیه، و اما من ایوب فالفرج بعد البلوی، و اما من محمد صلی الله علیه و آله و سلم فالخروج بالسیف».
«در قائم ما شش نشانه از شش پیامبر هست، نشانی از حضرت نوح
تعبیر خواب گردنبند طلا هدیه گرفتن
امروز از بخش تعبیر خواب ابزار وبلاگ تعبیر خواب گردنبند طلا هدیه گرفتن را آماده کردیم در خواب دیدن , گردنبد از جنس طلا یکی از متداولترین خواب های خانم ها است برداشت کلی از خواب کادو گرفتن طلا این است که گردنبد طلا از هر شخصی که هدیه بگیرید نشان دهنده محبوبیت شما پیش فرد هدیه دهنده طلا است هدیه طلای در خواب برای زنان مثبت و برای مردان منفی تعبیر می شود.
تعبیر خواب گردنبند طلا هدیه گرفتن dream interpretation Gold necklace To r
در دوران کودکی بدلیل بیماری شدیدی که داشت، پزشکان معتقد بودند که زیاد زنده نمی ماند. به طوری که در 4 سالگی کبد وی از بین رفته و دیگر امیدی به زنده ماندنش نبود. روزی سیدی سبزپوش به مغازه پدرش مراجعه کرده و بی مقدمه می گوید : کار خوبی کردی که علیرضا را نذر آقا اباالفضل (ع) کردی. همین امروز سفره آقا اباالفضل (ع) را پهن کن و به مردم غذا بده، 3 مجلس روضه برای حضرت در حرمش نذر کرده ای که من انجام می دهم. سپس اسکناسی را جهت برکت کاسبی به پدر می دهد. آن روز

نان حلال خیلی خیلی خوب است.من نان حلال را خیلی دوست دارم. ما باید همیشه دنبال نان حلال باشیم، مثل آقا تقی. آقاتقی یک ماست‌بندی دارد.او همیشه پولِ آبِ مغازه را سر وقت می‌دهد تا آبی که در شیرها می‌ریزد، حلال باشد. آقا تقی می‌گوید: آدم باید یک لقمه نان حلال به زن و بچه‌اش بدهد تا فردا که سرش را گذاشت روی زمین و عمرش تمام شد، پشت سرش بد و بیراه نباشد .
دایی من  هم کارمند یک شرکت است. او می‌گوید: تا مطمئن نشوم که ارباب رجوع از ته دل راضی شده، از ا
کشور عراق همانطور که مدفن خاندان عصمت و طهارت است مدفن ۱۴ تن از پیامبران الهی نیز هست
قبر حضرت آدم و حضرت نوح
حضرت آدم اولین پیامبر الهی و حضرت نوح نبی در شهر نجف اشرف در جوار مضجع شریف حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام دفن هستند چنانچه ما در زیارت نامه ی حضرت امیر میخوانیم :
السلام علیک یا مولای و علی ضجیعیک آدم و نوح
سلام بر تو ای مولای من و بر دو بزرگواری که در کنار مضجع شریفت آرمیده اند : آدم و نوح
ادامه مطلب
کسایی که میتونند کمک کنند بهمون برای تقویت دوباره این طرح و اجرای اون برای شهادت حضرت زهرا اعلام آمادگی کنند همون طور که میدونین این طرح به این شکل هست که یک سری بسته های مختصر مفید فرهنگی تهیه میشه ودرایام شهادت و ولادت حضرت زهرا و حضرت زینب و حضرت رقیه و حضرت معصومه (سلام الله علیهم اجمعین) توی پارک ها بین دخترای جوون پخش میشه .منتظر اعلام همکاریتون هستیم
کسایی که میتونند کمک کنند بهمون برای تقویت دوباره این طرح و اجرای اون برای شهادت حضرت زهرا اعلام آمادگی کنند همون طور که میدونین این طرح به این شکل هست که یک سری بسته های مختصر مفید فرهنگی تهیه میشه ودرایام شهادت و ولادت حضرت زهرا و حضرت زینب و حضرت رقیه و حضرت معصومه (سلام الله علیهم اجمعین) توی پارک ها بین دخترای جوون پخش میشه .منتظر اعلام همکاریتون هستیم
با چشم تر بر روی سر قرآن گرفتیم
ذکر بِکَ یا رب و یا رحمن گرفتیم
با ذکر آن سرچشمه ی رحمت، محمد
در راه دریای خدا جریان گرفتیم
جانی نمانده بود بین سینه هامان
گفتیم فورا بِعَلیٍ، جان گرفتیم
بِفاطِمَه گفتیم، مادر سر رسید و
از دست هایش رزق آب و نان گرفتیم
ذکر لب ما سینه زن ها بِالحَسَن شد
خیر دو دنیا را از آقامان گرفتیم
گفتیم یاد رأسِ بر نی، بالحُسَینِ
آتش گرفتیم و سپس باران گرفتیم
از خیر ذکر بِعَلیِ بنِ الحُسَینِ
از خوان زین العابدین ایمان گرفتیم
این کتاب ترجمه کتاب «الاِمامُ المَهدِی‌علیه السلام مِنَ المَهْدِ اِلَی الظُّهُورِ» اثر ارزشمندی از علامه فقید «آیت‌اللّه سید محمد کاظم قزوینی» است.سید محمد کاظم قزوینی به سال 1348 ه .ق در شهر مقدس کربلا در خانواده علمی و روحانی «قزوینی» - که از خاندان‌های اصیل و ریشه دار آن خطه به شمار می‌آمد - دیده به جهان گشود، او در مدت عمر پر برکت خود، علاوه بر اینکه سخنوری توانا بود؛ ده‌ها کتاب ارزشمند از خود به یادگار نهاد. بالاخره پس از عمری تلاش، جه
عادت خیلی مزخرفه، مثلا روزی سه بار ناخواسته گردنمو بین انگشتام‌ له می کنم و می گیرم، شب ها دستامو می برم سمت سرم کش مو رو باز کنم‌‌ یا دستم میره سمت شماره ات بهت زنگ بزنم، یهو یادم میاد، گردنبند و دادم مامان، موهامو از ته زدم و تو هم مُردی.
پ.ن: و نمی نویسم تا یادم بره
او، الگوی همه زنان عالمْ در زندگی، راز و نیاز، عبادت، اخلاق و ایمان بود. همسری مهربان و فداکار برای حضرت علی علیه السلام و مادری دل سوز و شایسته برای فرزندانش و الگویی نمونه برای همه زنان و مادران بود. او، دختر پیامبر بود و در اخلاق و عبادتْ مانندی نداشت. در هنگام ولادت با برکتش، آسمان از برکت وجود او نورْباران بود. می دانی نام آن حضرت چیست؟ آری درست حدس زدی، حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام .
امروز همه دنیا عزادارند. امروز همه دل ها غمگین و پرغصه ا
 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «خدای متعال به اخلاص بندگان مخلصش برکت میدهد، کار برکت پیدا میکند، رشد و نمو پیدا میکند، کار به نحوی میشود که اثر آن به همه میرسد، برکات آن در میان مردم باقی میماند. این ناشی از اخلاص است.» 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR

توضیحات محصول

کد محصول: 1EL482
وزن محصول: 1.250  گرم

این النگوی بسیار زیبا با طرح ساده خود می تواند یک گزینه مناسب برای هدیه به نوزادان باشد. سادگی این طرح به گونه ایست که امکان تهیه گوشواره و مدال آن نیز فراهم است. وزن این محصول 1.250 گرم می باشد. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید و از خرید اقساطی طلا لذت ببرید:

مشاهده قیمت و خرید النگو نوزاد

شاید مطالب زیر برایتان جالب باشد:
در مورد شیر شتر (طلا سفید بیابان) چه می د
حضرت محمد صلی الله علیه و آله در خطبه معروف شعبانیه ماه رمضان را ماه خدا، برترین ماه، ماه برکت و رحمت و آمرزش، ماه مهمانی خدا و ماه تکریم انسان معرفی میکنند.
ماهی که نفس کشیدن، تسبیح و خوابیدن، عبادت محسوب میشود و اعمال انسان پذیرفته میشود و دعاهای انسان مستجاب میشود
ای خوب تر از خوب تر از خوب تر از خوب 
از روز ازل یاد تو در سینه محجوب
ای زلف تو گره خورده به پیچ و خم بسیار 
ای روی تو برخاسته با ماه به پیکار 
ای باده مستانه تقدیر الهی 
ای آمده در کار تو تدبیر الهی 
ای برده شراب لب تو هوش ز هشیار 
ای داده به یک اشاره تو خواب به بیدار 
ای آنکه نگفته غم دل لیک بدانی 
از خانه دل هرچه غم است نیک برانی 
ای حضرت جان حضرت جان حضرت جانی 
ای پادشه دین و جهان دلبر آنی! 
اندوه من از دوری تو باز فزون شد 
وقت است طبیب دل من خود
یکی از نشانه‌های بی‌برکت بودنِ یک نگرش و یک زندگی،
اینه که نتونی حس محبت و احترام سایرین رو از پسِ اعمال و حرفهاشون دریافت کنی.
میفرماید برای بدیِ بقیه نسبت به خودت عذرتراشی کن،
حالا عذرتراشی برای بدیها که هیچی، 
این روزها محبت بقیه نسبت به خودمون رو هم نادیده میگیریم و اصلاً نمی‌فهمیم،
و حتی وقتی مستقیماً ابراز میکنه که قصدش خیر بوده، باز هم (مثلا به خاطر روشش) نکوهشش می‌کنیم و خلوص نیتش رو زیر سوال می‌بریم.
خدا بهمون رحم کنه.

+امروز داغ
همانطور که می دانید برای موفقیت در هر کار شما باید تلاش کنید تلاش لازمه موفقیت است اما شما سعی کنید همیشهدعا را پشتوانه ای محکم برای تلاش هایتان قرار دهید.
دعای برکت مغازه به همراه دعاهای دیگه در کتاب های معتبری مثل مفاتیح الجنان آمده و قطعا کسی که با خلوص نیت این دعا رو بخونه ، میتونه برکت زیادی در مغازه خودش از خدا بگیره.
یه نمونه از این دعا رو در تصویر زیر میبینیم :
اما باید به یک نکته مهم توجه کنیم تا دعای ما مستجاب بشه.
ما این دعا رو در محضر
توضیحات محصول

کد محصول: 1EE589
وزن محصول: 1.620  گرم

گوشواره آویز طرح برگ با طراحی زیبا و شیک خود یک گزینه بسیار مناسب، اقتصادی و شیک برای هدیه دادن به عزیزانتان و استفاده روزانه یا مجالس می باشد. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید و از خرید اقساطی طلا لذت ببرید:

مشاهده قیمت و خرید گوشواره آویز

شاید مطالب زیر برایتان جالب باشد:
تحلیل قیمت طلا – تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
در مورد شیر شتر (طلا سفید بیابان) چه می دانید؟(قسمت د
حضرت محمد (ص)، رحمت و برکت خداوند متعال، مردی است که توسط مسلمانان و بسیاری از غیر مسلمانان محبوب شده است. او مردی است که در مواجهه با بدبختی به ما آموخت و ما را به زندگی در این دنیا آموزش داد اما به دنبال زندگی ابدی در آخرت هستیم. پیامبر (ص) به پیامبر (ص) گفت که خدا قرآن را آشکار کرد . در کنار این کتاب هدایت خدا پیامبر (ص) را فرستاد که رفتار و استانداردهای اخلاقی بالا نمونه ای برای همه ما است. هنگامی که مسلمانان ایمان خود را به یک خدا اعلام می ک
با چشم تر بر روی سر قرآن گرفتیم
ذکر بِکَ یا رب و یا رحمن گرفتیم
با ذکر آن سرچشمه ی رحمت، محمد
در راه دریای خدا جریان گرفتیم
جانی نمانده بود بین سینه هامان
گفتیم فورا بِعَلیٍ، جان گرفتیم
بِفاطِمَه گفتیم، مادر سر رسید و
از دست هایش رزق آب و نان گرفتیم
ذکر لب ما سینه زن ها بِالحَسَن شد
خیر دو دنیا را از آقامان گرفتیم
گفتیم یاد رأسِ بر نی، بالحُسَینِ
آتش گرفتیم و سپس باران گرفتیم
از خیر ذکر بِعَلیِ بنِ الحُسَینِ
از خوان زین العابدین ایمان گرفتیم
سکانس اول
حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر الف
انتصاب شایسته شما را به عنوان رییس سازمان تبلیغات شهرستان ایکس تبریک میگوییم

سکانس دوم
حجت الاسلام الف: یکی از ظرفیت های فرهنگی شهر ما، مساله آرامگاه مطهر حضرت .... است. بهتره برای تعظیم هرچه بیشتر ایشون و ایجاد بستری برای کارهای فرهنگی، روز تولد و شهادت ایشان رو گرامی بداریم. علیرغم زحمات صورت گرفته، متاسفانه تا به به امروز تاریخ ولادت و شهادت ایشون معلوم نشده. حاج آقای فلانی لطفا شما به
خواب دیدم یڪ گردنبند و پلاڪ طلا چشم نواز و بزرگی بهم هدیه دادن .
ڪه تو بیداری هم ندیده بودم.
تعبیرش و پرسیدم
از یک نو رسیده
از تولد یک پسر خلف خبر مےداد.
خوابم تعبیر شد.
دومین فرزندم و اولین پسرم بدنیا اومد.
باباش آقامهدے گفت:  هرکی اسم پسرش و حسین بزاره هروقت صداش ڪنه انگار حضرت زهرا پسرش و صدا میڪنه . دوست دارم اسم پسرم همنام پسر دختر پیغبر باشه رهرو ارباب باشه.
ادامه مطلب
دانلود فیلم گردنبند سبز با دوبله فارسی The Jade Pendant 2017 WEB-DL
فیلم سینمایی گردنبند سبز ۲۰۱۷ با کیفیت 1080p & 720p & 480p
برنده 5 جایزه و نامزد 9 جایزه دیگر
نام فیلم: گردنبند سبز – The Jade Pendant | ژانر: درام، تاریخی، وسترن | تاریخ انتشار: 2017
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مـدت زمان: 01:46:51 | زیرنویس فارسی: نـدارد
حجم: 1.9 گیگابایت + 976 مگابایت + 508 مگابایت | امتیاز: 5.6 از 10
خلاصه داستان:
این فیلم که بر اساس یک رویداد واقعی ساخته شده، یک تراژدی عاشقانه از ۱۸ مهاجر چینی ز
هفتم ماه ذی الحجه مصادف است با سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام محمد باقر (( علیه السلام )) ، شهادت این بزرگوار را به تمامی ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت می گوییم .
امام باقر علیه السلام :«إِنَّما یُداقُّ اللّهُ الْعِبادَ فِى الْحِسابِ یَوْمَ الْقِیمَةِ عَلى قَدْرِ ما آتاهُمْ مِنَ الْعُقُولِ فِى الدُّنْیا.»:خداوند در روز قیامت در حساب بندگانش، به اندازه عقلى که در دنیا به آنها داده است، دقّت و باریک بینى
ین پاورپوینت در 23 اسلاید به شکل کاملاً
منحصر به فرد زیبا طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از  خواب دیدین
حضرت یوسف،حضرت یوسف در چاه،حضرت یوسف در مصر،حضرت یوسف و زلیخا و سایر
مطالب مفید و ارزنده در مورد حضرت یوسف در این پاورپوینت درج شده است که
امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
زمانی که این نوشته را می خوانید من در جمع شما نیستم اگر به شهادت رسیدم
به آرزوی دیرینه ام رسیده ام. من راضی نیستم که کسی در مراسم دفن من گریه و
زاری کند چون مرگ در راه خدا هیچ گریه ای ندارد بلکه شادی دارد اشک نریزید
چون در آخر خدا مرا خرید و جانم را در راه اهل بیت(ع) دادم و عاقبت به
خیری که تمام اهل دل به دنبال آن هستند نصیبم شد.
نمی دانم چرا به دلم افتاده که از این سفر سالم برنمی گردم و دلم برای حرم
حضرت رقیه(س) و حضرت زینب(س) خیلی تنگ است و بیشتر
نام شریف آن بزرگوار فاطمه و مشهورترین لقب آن حضرت، «معصومه» است. پدر بزرگوارش امام هفتم شیعیان حضرت موسى بن جعفر (ع) و مادر مکرمه اش حضرت نجمه خاتون (س) است . آن بانو مادر امام هشتم نیز هست .
لذا حضرت معصومه (س) با حضرت رضا (ع) از یک مادر هستند.
احتمالاً ولادت آن حضرت در روز اول ذیقعده سال ١٧٣ هجرى قمرى در مدینه
منوره واقع شده است. دیرى نپایید که در همان سنین کودکى مواجه با مصیبت
شهادت پدر گرامى خود در حبس هارون در شهر بغداد شد.
 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «خدای متعال به اخلاص بندگان مخلصش برکت میدهد، کار برکت پیدا میکند، رشد و نمو پیدا میکند، کار به نحوی میشود که اثر آن به همه میرسد، برکات آن در میان مردم باقی میماند. این ناشی از اخلاص است.» 

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR
بسم الله الرحمن الرحیم
هر روزی که خداوند خلق کرده پر هست از خیر و برکت و انرژی
پر هست از انرژی های مثبت و منفی
اما اینکه کدوم را جذب کنیم به تفکر و اراده خودمون ربط داره
من امروز را میخام پر باشم از انرژی های مثبت
پس یه نفس عمیق میکشم و با تمام وجود انرژی های مثبت را جذب میکنم
انرژی هایی که خداوند خلق کرده تا ما باهاش پر باشیم از پیروزی و موفقیت
این همه انرژی را فقط یک جور میشه جذب کرد
فقط با داشتن انگیزه میشه جذبشون کرد
انگیزه ی من برای جذب انرژ
ﺳﺆﺍﻻﺕ ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﻫﻔﺘﻪ ﻬﺎﺭﺩﻡ 19 ﺩﻱ 1398 ‏»
-1 ﺍﻣﺎﻡ ﻋﺴﺮ ﻋﻠﻪﺍﻟﺴﻼﻡ ﻓﺮﻣﻮﺩ : ﻣﺎ ﺣﺠّﺖ ﺑﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻢ ﻭ ﻪ ﺴ ﺣﺠّﺖ ﺑﺮﻣﺎﺳﺖ؟
1 ‏) ﺣﻀﺮﺕ ﻋﻠ ﻋﻠﻪﺍﻟﺴﻼﻡ
2 ‏) ﺣﻀﺮﺕ ﺯﻫﺮﺍ ﺳﻼﻡﺍﻟﻠﻪﻋﻠﻬﺎ ✅
3 ‏) ﺍﻣﺎﻡ ﻫﺎﺩ ﻋﻠﻪﺍﻟﺴﻼﻡ
-2 ﺎﻣﺒﺮ ﺍﺮﻡ ﺩﺭ ﺎﺳﺦ ﺑﻪ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺣﻀﺮﺕ ﺯﻫﺮﺍ ﺑﺮﺍ ﺧﺪﻣﺘﺎﺭ، ﻪ ﺮﺩ؟
1 ‏) ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺗﺴﺒﺤﺎﺕ ﻣﺨﺼﻮﺹ ✅
2 ‏) ﺗﻌﻦ ﺍﺯ ﻨﺰﺍﻥ
3 ‏) ﻃﺮﺩ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﺯﻫﺮﺍ
-3 ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺩﺭ ﺁﺎﺕ ﺍﻭﻟﻪ ﺳﻮﺭﻩ ﻋﺒﺲ، ﻪ
با سلام و احترام خدمت همه ی دارندگان برکت کارت 
چند ماهی است که در حال آزمایش طرح خرید اقساطی کالاها و خدمات ضروری مانند لوازم الکترونیکی (موبایل ، لپتاپ، تبلت و وسایل جانبی ، بیمه شخص ثالث خودرو و اتوموبیل و .......)و خدا را هزاران مرتبه شکر با موفقیت نسبی روبرو بوده ایم 
امید است بتوانیم با سرعت بیشتری این خدمت را در اختیار تمامی همشهریان فهیم و گرانقدر خود قرار دهیم 

همان ضمانت های قبل 
اقساط 10 ماهه 
بدون سود و کارمزد
﷽عروج با حضرت زهرا علیهاسلام

در نوافل شب به مقام شامخ حضرت زهرا سلام الله علیها توجه کنید و بدانید که استمداد گرفتن از آن حضرت موجب ترقی و قرب معنویی می شود و خدا شناسی انسان را زیاد می کند همچنین قبل از اذان صبح صلوات حضرت زهرا را بفرستید

بنام اکرم الکرما

برکت نان بخاطر حسن است، شاطران از قدیم می گویند
تاجران بزرگ،صبح به صبح، زیر لب "یاکریم" می گویند
سائل از شرم در زدن بیگاه، خادم از خاکروبی درگاه
بی نیازند، من نمی گویم! آفتاب و نسیم می گویند
نه دری داری و نه دربانی، نه پس هفت پرده پنهانی
زائران حاجتی اگر دارند به خودت مستقیم می گویند
مرقد ساده ی تماشایی! با تمام وجود تنهایی
از تو با این وجود می ترسند! نرده های ضخیم می گویند
خواستی تا بخاطر زهرا نگذارند خلق پا اینجا
پس تو هم یک م
عیدمیلادمحمد جلوه گاه وحدت است/مصطفی خلوت نشین رب وتاج عزت است/درسپهرآفرینش اشرف مخلوق حق/رحمه للعالمین و مقتدای رحمت است/حق پرستی مقدمش راشد طلوعی جاودان/نام زیبای محمد بهرعالم برکت است/اتحاد ووحدت ماهست مدیون نبی/سوی اسلام وولایت اسوه ای بر شوکت است/همزمان شدعیداحمد بارئیس مذهبش/صادق آل محمد وارث آن حضرت است/باطلوع این دومولا گشته دنیاپرفروغ/گلفشان حتی سرای باصفای جنت است/از قدوم پاک مولا آسمانها پرزنور/جبهه باطل تمامش اضطراب و وحشت ا

سلام و درود خدابربندگان صالح ونیکوکار خداوند متعال به برکت ایام میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی (علیه السلام).دومرکز فعال درزمینه طرح حمایتی و معیشتیهمای رحمت راه اندازی گردید.
مرکز شماره یک:
مسجد حضرت امام رضا علیه السلامدهکده المپیکزیبادشتبامسئولیت سرکارخانم سروری
مرکز شماره دو:خیابان بهنام خیابان فهیمیخیریه اهلبیتبامسئولیت حاجیه خانم مقدم
از درگاه الهی موفقیت اعضای بزرگوارمجمع خیرین ( طرح همای رحمت) ومسئولین محترمه این دوم
گرانترین جواهرات جهان

با گرانترین جواهرات آشنا شوید
گردنبند الماس بی نظیر  ‘L جزء گرانترین جواهرات است. این گردنبند الماس دارای رکورد جهانی به عنوان با ارزش ترین گردنبند جهان است. وزن این گردنبند به 673 قیراط می رسد، یک الماس زرد نشان  زیبا در وسط آن قرار گرفته است.
گرانترین جواهرات جهان
استفاده از جواهرآلات گران قیمت به اندازه تاریخ پیدایش بشر است و قدمت هفت هزار ساله دارد. استفاده از جواهر آلات نشان دهنده ثروت و تشخص هر فرد می باشد، تعدا
مود گردنبند S4Necklace_Sunflower برای سیمز 4
آموزش نصب مود اینجا
دانلود مودگردنبند S4Necklace_Sunflower برای سیمز 4
persian-sims:رمز فایل
توجه داشته باشید که این مود توسط یک سایت خارجی به نامREDHEADSIMSساخته شده و این مود ساخته شده توسط ما نیست
در صورت داشتن سوال یا مشکل در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید
Made by REDHEADSIMS
گردنبند پلاک اسم  میتواند یکی از بهترین و شیک ترین هدیه ها برای خود یا 
عزیزانتان می باشد.
1.پلاک اسم ترکیبی یا ساده
منظور از پلاک ساده، پلاک اسم بدون هیچ چیز  اضافی مثل قاب دور یا آویز است.
اما گردنبند اسم ترکیبی می تواند از دو اسم در کنار هم برای زوج های که دوست دارند ماند خودشان اسمشان هم برای همیشه در کنار هم باشند. و یا طرح و شکلی خاص به اسم متصل باشد. قاب هم ترکیب زیبایی است که با مدال اسم ترکیب می شود.
اگر میخواهید اسم تمامی اعضای خانواده

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها